PLATINUM & GLAMOUR
  • DESCENTE PLATINUM  Čerpajúc z 30 rokov inovácií a odborných skúseností v oblasti lyžiarskeho oblečenia, preskúmal Descente svoje globálne siete, analyzoval spätné väzby získané od najlepších lyžiarov a lyžiarskych inštruktorov sveta, k tomu pridal svoje najlepšie technológie a vytvoril Descente Platinum. Táto nová rada je stelesnením všetkého, čo Descente urobilo svetovým lídrom – dala konkrétny výraz samotnému duchu tejto obchodnej značky.Vďaka spojeniu precízne volených materiálov, dokonalých strihov a trendového dizajnu môže Descente ponúkať inovatívne zimné oblečenie neprekonateľnej funkčnosti a kvality.
  • Marketingová propagácia Descente Platinum bude k dispozícii len pre vybranú skupinu a pre jednu sezónu pred samotným uvedením na trh. Členovia Platinum sú ľuďmi so silným zázemím v lyžiarskom športe, ktorí sú fanúšikmi Descente a ktorých názory sú vysoko cenené. Program Platinum bol zavedený aby poskytol štruktúrovanejšiu komunikáciu a spätnú väzbu medzi Descente a špičkovými svetovými lyžiarmi s cieľom zabezpečiť splnenie ich predstáv o špičkovom, vysoko výkonnom lyžiarskom oblečení.
  • GLAMOUR Rada ženského oblečenia Glamour spĺňa všetky parametre špičkového dizajnu a technickej dokonalosti oblečenia pre mužov, jeho vzhľad je však mäkší a elegantnejší vďaka starostlivému výberu materiálov a ozdobných prvkov.