Descente vyvinula a používa tie najkvalitnejšie izolácie, aby maximalizovali teplo a výkon na alebo pod kopcom. Počnúc technologicky vyspelým Heat Navi, ktorá prevádza infračervené lúče zo Slnka do akumulovaného tepla, bude pokročilá izolácia Descente je udržiavať pohodlie bez ohľadu na to, aké sú podmienky.

Cítite technológie, cítite výkon, cítite rozdiel.

HEAT NAVI heat-navi-new

Táto patentovaná technológia vyvinutá spoločnosťou Descente konvertuje infračervené lúče zo slnečného žiarenia do akumulovaného tepla, a to aj v nepriaznivých podmienkach.

3M THINSULATE™ PLATINUM FLEX thinflex_logo

3M ™ Thinsulate ™ Platinum Izolácia typu FX je 4-Way stretch, priedušné, proti vlhkosti odolné vlákno, ktoré ponúka plnú dĺžku pri zachovaní tepla.

3M™ THINSULATE™ FEATHERLESS featherless_logo

Prírodna náhrada, 3M ™ Thinsulate ™ Fearthless poskytuje extrémne teplo, equivalenté k 650 Down Fill. Ľahkosť, vysokú priedušnosť, komfort a odolnosť.

THINSULATE™ logo

Pôvodná warmth-without-bulk izolácia 3M ™ Thinsulate ™ Insulation je značka zaručujúca teplo. Táto vysoko priedušná, ľahká a odolná izolácia obsahuje jedinečné vlákna až 10 krát menšie ako vlákna z iných syntetických izolácí, ktoré napomáhajú, aby boli účinnejšie pri zadržiavaní vzduchu.

HEATFLEX logo heatflex

Zmes zo 100% polyesteru a jedinečných mikrovlákien, zachytáva vzduch a odráža telesné teplo. Heatflex je ľahký, odolný, umývateľný a rýchloschnúci materiál používaný na maximalizáciu tepla a pohodlia vo všetkých podmienkach.

GRAIN GERAN graingeran_logo

Syntetické vlákna tvarované do sfér pre vytvorenie vrstvy vzduchu, prispôsobujúce svoj tvar. Táto ľahká izolácia sa ľahko vráti do svojej pôvodnej podoby po použití a umýtí.
DOWN

DOWN izolácia vytvára zhluky so vzduchovými bublinami a poskytuje maximálne teplo. Jej ľahká, má vysokú priedušnosť a kompresné atribúty, zabezpečí dokonalú výplň s maximálnym pohodlím.