Značka DESCENTE

Descente je skratka pre výkon a dokonalosť. Od ocenených návrhov, vývojom, využívaním najmodernejších technológií, tkanín, kvalitou a fit, ktoré sú na špičkovej úrovni, už viac ako 50 rokov, Descente viedol lyžiarsky priemysel v odbornosti, funkčnosti a inovácie a vybavil tak aj milióny lyžiarov a športovcov.

Spoločnosť bola založená v roku 1935, Descente sídli v japonskej Osake. Názov spoločnosti vznikol z francúzskeho termínu pre zjazdové lyžovanie. Logo Descente predstavuje tri základné lyžiarskej techniky schussing, traversing and sliding. Je stelesnením našej úlohy byť najlepší vo všetkom, čo robíme a zameraním na budúcnosť.

Descente je definovaný technológiou. Poháňaný vášňou a nadšením pre obor, Descente naďalej posúva dizajnu s vynikajúcou prispôsobivosťou, umožnenou vďaka  našej exkluzívnej Motion 3-D fit technológií a využitím vysoko výkonných technických tkanín, kvalitou a výnimočnou pozornosťou k detailom. Vyskúšajte našu vášeň  a budete cítiť ten rozdiel.

Logo značky

Názov spoločnosti je odvodený z francúzskeho termínu pre zjazdové lyžovanie. Logo Descente predstavuje tri základné lyžiarskej techniky schussing, traversing and sliding. Tento symbol stelesňuje našu neustálu snahu byť najlepší vo všetkom, čo robíme, a náše zameranie na budúcnosť.

Pre Vás a s Vami

Milujete Váš šport? Vyskúšajte oblečenie Descente, môže to byť pre  Vás život meniace skúsenosť, okamžite budete cítiť oslobodenie, ktoré prináša – slobodu pohybu, prenášanie impulzov. Oceníte výskum a starostlivý vývoj, ktorý to umožnil. To je naša vášeň a naša pýcha – naše DNA. Descente – pre vás a s Vami.