Descente je svetovým lídrom v oblasti inovácií, ktorý začína práve materiálom ktorý ide do každého výrobku. Vynikajúci komfort začína s vynikajúcou tkaninou. S Descente 3D Motion fit je výsledkom odev, ktorý zrkadlí každý pohyb tela, padne Vám ako uliaty a poskytuje výkon ktorý je na špičkovej úrovni.

Cítite technológie, cítite výkon, cítite rozdiel.

4-WAY STRETCH

4-Way Stretch od Descente vynikajúco prilieha pri celom rozsahu pohybov, naťahuje sa v každom smere, aby sa pohybovala s vaším telom pri každom pohybe. Vyrobená Dermizaxu z nepremokavosťou  DTL 20K a priedušnosťou 20K, tento materiál disponuje tými najlepšími vlastnosťami.

LIGHT WEIGHT 4-WAY STRETCH

Maximálnu funkčnosť a pohodlie, nízka hmotnosť. Tkanina je rovnakej kvality ako Matt 4-way stretch iba v tenšom prevedení. Vynikajúco prilieha pri celom rozsahu pohybov, naťahuje sa v každom smere, aby sa pohybovala s vaším telom pri každom pohybe. Vyrobená Dermizaxu z nepremokavosťou  DTL 20K a priedušnosťou 20K, tento materiál disponuje tými najlepšími vlastnosťami.

DYNAMONUS

Hybridná zmes kevlaru a polyesterových vlákien, Dynamonus prináša maximálnu ochranu pri drsných podmienkach okolitého prostredia pri zachovaní komfortu. Táto ľahká, oderu odolná tkanina disponuje nepremokavosťou  DTL 20K a priedušnosťou 20K.

LIMONTA

Luxusné talianska nylonová tkanina s vysokou hustotou, má lesklý povrch, mäkký hodvábny dotyk, disponuje nepremokavosťou  DTL 10K a priedušnosťou 15K.

POWDER STRETCH

Powder Stretch Jedinečná na  výkon orientovaná, navrhnutá tak, aby sa pohybovala  spolu s telom. Powder Stretch ponúka maximálne pohodlie, bez straty životnosti. Doplnená s Dermizax nepremokavosťou  DTL 20K a priedušnosťou 20K, Vás bude udržiavať v teple a suchu.

LUXLOFT TWILL

Mäkkým na dotyk hebký a vzhľad vlny, tento materiál zo 100% polyesteru, bude poskytovať pohodlie a teplo a zároveň udržať sucho 20K vodotesnoťou lamina.

ENERG STRETCH

Energ Stretch priadza, na dotyk ako bavlna a odolné atribúty. Táto textília poskitujepožadovaný komfort, strih a výkon. Energ  disponuje nepremokavosťou  DTL 20K a priedušnosťou 20K.

PERFORM X

Táto ľahká, mäkká, univerzálna tkanina je ideálna kombinácia komfortu a pružnosti v každom stave a úrovni. Perform X disponuje nepremokavosťou  DTL 20K a priedušnosťou 20K. Poskytuje prvotriednu kvalitu a výkon.

ACTIVE JET BARRIER

Descente patentovaný Active Barrier Jet je pokročilá mäkká vrchná textília s mäkkým priedušným vnútorným a vonkajším povrchom, kompletne s nepremokavosťou  DTL 20K a priedušnosťou 20K. Materiál ponúka ľahkosť a  všestrannosť, je ideálny pre i mimo hory.

SOFT SHELL

Pokročilý mäkká vrchná textília viazaná vrstva s mäkkým priedušným vnútorným a vonkajším povrchom, kompletný s nepremokavou 20K. Materiál ponúka ľahkosť a  všestrannosť, je ideálny pre i mimo hory.

MELANGE MICRO TECH

Vysoko odolný 100% polyester zmes potlačového materiálu s DWR poťahom, ktorý ponúka hebký dotyk pre extrémne pohodlie a vynikajúce komfort pre každodenné použitie.

MICRO TECH

Micro Tech je vysoko odolná 100% polyester tkanina s DWR poťahom, ktorý ponúka hebkosť na dotyk pre extrémne pohodlie a vynikajúci komfort pre každodenné použitie.

POLARTEC THERMAL PRO logo2016

100% polyester velúr, ktorý vytvára vrecká na zachytávanie vzduchu a udržava telesné teplo, s cieľom poskytnúť vynikajúci komfort. Polartec Thermal Pro je priedušný, rýchloschnúci a vlhkosť odpudzujúci.

POLARTEC POWER STRETCH  polar strech

Prémiová trvanlivosť a rozsah pohybu, Polartec Power Stretch využíva elastické vlákna stretch konštrukciu na zlepšenie základnej textílie, ktorá zvládne tlak náročnej fyzickej aktivity.

TEXTURED CORE STRETCH

Vysoko priedušná, k telu priľnavá 4-way stretch tkanina určená ku kopírovaniu pohybov Vášho tela a udržať v teple a suchu bez zvýšenia hmotnosti.

SWEATER

Sweater  tkanina s polovičnou hmotnosťou , ktorá poskytuje teplo, pohodlie a všestrannosť pre celoročné nosenie.

WOOL

Jemná Austrálska vlna s protižmolkovou a anti-zmršťovacou úpravou, poskytuje teplo, odolnosť a jemný dotyk.

STRETCH DOWN PROOF

Ručne spracovaná tkanina, ľahká, odolná, 100% polyester stretch tkanina, formovaná podľa vášho tela pre extrémne pohodlie.

FIELDSENSOR

Fieldsensor poskytuje pohodlie s  viacvrstvovou štruktúrou, ktorý absorbuje pot a dopraví ho na vonkajší povrch tkaniny pre rýchle sušenie a odparovanie. Fieldsensor sa používa väčšinou v Descente T-Necks, aby vás udržal v suchu a pohodlí.

TRICOT VELOUR

Mäkká 4-Way stretch tkanina, ktorá sa tiahne s prirodzenými pohybmi tela poskytnúť jedinečný výkon a vynikajúci komfort.

LYCRA

Lycra svojím inovatívnym dizajnom umožňuje odevom dodať skvelý výkon, tvar a vynikajúci komfort, ako jediná svojho druhu.

DRYTECH

DryTech je ľahká, rýchloschnúca textília, navrhnutý tak, aby vaša telesná teplota bola optimálne regulovaná a odvádzala vlhkosť od pokožky, aby vás udržala v teple a suchu po celý deň.