Descente je lídrom v oblasti funkcií a inovácií. Zákla inovácií spočíva v technológií, dizajne, kvalite a detailoch, ktoré sú súčasťou každého nášho výrobku. Descente kombinuje vynikajúcu 3D Motion fit technológiu, s vysoko vyspelými inovatívnými inteligentnými technológiami s cieľom maximalizovať výkon, Udrží Vás v teple, suchu a pohodlí, a majú ten najlepší štýl.

MOTION 3D FIT

3D Motion Fit tkanina je navrhnuá tak, aby kopirovala všetky pohyby Vášho tela. Umožnuje tak optimálny výkon bez obmedzenia. Všetky výrobky Descente obsahujú Motion 3D Fit aby bol zabezpečeny konfort na špičkovej úrovni.

EMBOSS
Reliéfne tkanina sa umiestni na ramenách, ako znížiť stres a poskytujú výstuže, zatiaľ čo prevážanie lyží. Tento proces je tiež používaný v celom našich návrhov na unikátne styling.
Vodeodolny elastický povrch

Po rokoch vyvoja Descente vynašiel stroje pre vodotesné prešívanie s jedinečnými vzormi. Tento náročný proces eliminuje ihly dier a je 100% vodotesný.

Supersonic & Pinsonic
S použitím ultrazvukových vĺn a tlaku, švy môžu byť zvarené na odstránenie stehovej linky. Nadzvuková technika ponúka čistý povrch a zvýšenú hydroizoláciu. Pinsonic je špeciálna nadzvukova metóda používaná k dekoratívnym dizajnom.
Fly Ventilation

Fly Ventilation kombinuje prieduchy a klapku do jedného kusu, maximalizuje cirkuláciu vzduchu a znižuje zaparovanie okolo krku a brady.

PARAHOOD
Vyvinutý tak, aby sa zabránilo vniknutiu snehu do kapucne, Parahood môže byť otvorený a uzavretý rýchlo na zips. Iba jedým potiahnutím.
D-LASER

Je pokročilá rezacia technika, ktorá nám umožňuje detailné, komplikovane zdobenie ktore bolo predtým nedosiahnuteľné, čo má za následok lepšiu funkčnosť a jedinečný štýl.

MOVE LINER
Move Liner je 4-way stretch materiál použitý na posilnenie mobility a maximálny komfort. Move Liner umožňuje úplnú slobodu pohybu jedinečný výkon.